Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 0 - 10 van ongeveer 81 voor Els + Franci-Ekeler
Door Alex Michaelides & Els Franci-Ekel...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
‘Zij is de enige die weet wat er gebeurd is.<br>Ik ben de enige die haar kan laten praten.’<br><br>Iedereen dacht dat Alicia Berenson een gelukkig huwelijk had; dan schiet ze haa... Meer
Door Lisa Gardner & Els Franci-Ekeler...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
Een vermiste jonge vrouw heeft aanwijzingen achtergelaten om haar te vinden, maar voor wie?<br><br>Sinds haar ontvoering een paar jaar geleden is Flora Dane’s leven voorgoed veranderd. N... Meer
Door Sophie Green & Els Franci-Ekeler...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Echte vriendschap laat zich niet tegenhouden door een paar honderd kilometer afstand, bewijzen de vijf vrouwen in ‘De leesclub aan het einde van de wereld’ van Sophie Green. <br><br>In... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Sarah Naughton & Els Franci-Ekeler...
| Ingenaaid boek
€ 12,50
Door Tammy Cohen & Els Franci-Ekeler...
| Ingenaaid boek
€ 12,50
eBoek
Het spel is je cadeau. Durf je te spelen?
Door Leona Deakin & Els Franci-Ekeler...
| eBook
€ 11,99
<p>'FANTASTISCH! De verslavendste thriller die ik dit jaar heb gelezen.' Goodreads<br /><br />Spannende psychologische thriller voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza<b... Meer
Door Clare Mackintosh & Els Franci-Ekel...
| Ingenaaid boek
€ 7,99
‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci French<br><br>Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, geb... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Aimee Molloy & Els Franci-Ekeler...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
De angst van iedere moeder: je baby verdwijnt terwijl je er even niet bent Een groep jonge moeders komt regelmatig samen om bij te kletsen. Als ze besluiten om een keer wat te gaan drinken zonder de k... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Lisa Gardner & Els Franci-Ekeler...
| Ingenaaid boek
€ 7,95
Libby en haar man Justin komen na een avondje uit weer thuis bij hun vijftienjarige dochter, maar stuiten binnen op drie onbekende mannen.Een Taser is genoeg om het gezin uit te schakelen, en als ze w... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Lisa Gardner & Els Franci-Ekeler...
| Ingenaaid boek
€ 7,95
Detective D.D. Warren raakt gewond bij het intensieve onderzoek naar moorden die verdacht veel lijken op die van seriemoordenaar Harry Day.Alleen: Harry Day is al veertig jaar dood. Het spoor leidt na... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Bzoek de boek zoekengine