Verfijn deze resultaten
Gevonden auteurs :

Hoekmeijer Nicolette

Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 0 - 10 van ongeveer 45 voor Nicolette + Hoekmeijer
Door Valeria Luiselli & Molly Van Gelde...
| Ingenaaid boek
€ 27,50
‘Stel nou dat jij en papa er niet meer waren en wij aan ons lot waren overgelaten. Hoe zou het dan gaan?’ Een gebroken huwelijk voorin de auto, een stel wijsneuzen op de achterbank, en continu Dav... Meer
Door Jess Walter & Nicolette Hoekmeijer...
| MBHWX
€ 30,00
Pakket met 5x Schitterende ruïnes van Jess Walter Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Edward St. Aubyn & Nicolette Hoekm...
| Ingenaaid boek
€ 16,99
Een van de grote literaire sensaties van de afgelopen twintig jaar, zo mogen de Patrick Melrose-romans van Edward St Aubyn wel worden genoemd. Het eerste deel verscheen al in 1992, maar pas bij de ver... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Toni Morrison & Nicolette Hoekmeij...
| Gebonden boek
€ 20,99
Een van Amerika’s belangrijkste auteurs schrijft in De herkomst van Anderen over de thema’s die haar werk kenmerken: ras, grenzen, migratie, angst, het verlangen om ergens thuis te zijn. Wat is ra... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Aja Gabel & Nicolette Hoekmeijer...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Het ensemble van Aja Gabel neemt je als lezer helemaal mee; de vier muzikanten zijn afzonderlijk al bijzonder, maar als ensemble zijn ze onvergetelijk. Voor de lezers van Curtis Sittenfeld, Jennifer E... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Alice Hoffman & Nicolette Hoekmeij...
| Ingenaaid boek
€ 16,00
‘Er is een aantal dingen dat Sally Owens zeker weet: Gooi gemorst zout altijd over je linkerschouder. Zet rozemarijn bij het tuinhek. Doe peper door de aardappelpuree. Plant rozen en lavendel, die b... Meer
Door Nathan Englander & Nicolette Hoekm...
| Gebonden boek
€ 21,99
Weerzien in het midden van de aarde is de langverwachte nieuwe roman van de Pulitzerprijs genomineerde Nathan Englander. Nathan Englander debuteerde in 1999 met de verhalenbundel Verlost van vleselijk... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Yaa Gyasi & Nicolette Hoekmeijer...
| Ingenaaid boek
€ 22,99
Twee halfzussen, Effia en Esi, groeien apart van elkaar op in het achttiende-eeuwse Ghana. Effia wordt uitgehuwelijkt aan een Engelsman,om vervolgens in weelde te leven. Esi wordt gevangengenomen, ver... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jess Walter & Nicolette Hoekmeijer...
| Ingenaaid boek
€ 6,00
Het is 1962. Op de rotsen van het ingeslapen vissersplaatsje Porto Vergogna staat Pasquale, een jonge Italiaan en eigenaar van het enige hotel. In dagdromen verzonken kijkt hij uit over het glinsteren... Meer
Boek Niet Op Voorraad
roman
Door Jamie Quatro & Nicolette Hoekmeije...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
‘Vuurrede’ van Jamie Quatro vertelt het verhaal van Maggie, bijzonder toegewijd aan haar man Thomas, aan hun twee prachtige kinderen en aan God.Dan begint de schrijfster Maggie een platonische, in... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Bzoek de boek zoekengine