Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 150 - 160 van ongeveer 1093 voor Gezondheid en geneeskunde
Pleegkinderen opvoeden met vallen en opstaan
Door Inge Vandeweege...
| Ingenaaid boek
€ 19,95
Boek Niet Op Voorraad
Door Kees Wessels & Gertrude van Drieste...
| Ingenaaid boek
€ 25,00
In 2015 verscheen de eerste editie van Zó werkt zorg in Nederland, en met groot succes: er werden 12.000 exemplaren verkocht van dit standaard werk over stelsel, wetgeving en bekostiging van de Neder... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Van personen met diabetes mellitus en van personen met een reumatische aandoening
Door Provoet...
| Ingenaaid boek
€ 25,00
<Text textformat="02"><p>Mensen die lijden aan diabetes mellitus of reumatische aandoeningen hebben regelmatig last van hun voeten. De behandeling van en begeleiding bij voetprob... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Kees Kraaijeveld & Kees Wessels...
| Ingenaaid boek
€ 20,00
Boek Niet Op Voorraad
Nieuwe wetenschappelijke inzichten over slapen en dromen
Door Matthew Walker & Jan Willem Reitsm...
| Ingenaaid boek
€ 22,99
Al is slaap een van de belangrijkste voorwaarden om gezond oud te worden, het belang ervan wordt steeds meer ontkend. En de gevolgen daarvanzijn immens: alle grote ziektes – alzheimer, kanker, obesi... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Artur Jaschke...
| Ingenaaid boek
€ 14,99
Wat gebeurt er wanneer we muziek maken zonder noten van blad te lezen? Wanneer we al spelend op elkaar reageren? Is het inderdaad zo dat we dan ins Blaue hinein maar wat doen? Of is het andersom, en d... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Gebruiksaanwijzing en onderhoudsboekje
Door Steven Laureys...
| Ingenaaid boek
€ 22,50
'Elke deur die we openwrikken, komt uit op onverkende gangen. Toch denk ik dat we ons brein ooit helemaal zullen begrijpen.' Die hoop drijft neuroloog Steven Laureys om een nieuw boek te schrijven ove... Meer
Boek Niet Op Voorraad
De effecten van medicatie, leefstijl, voeding en geheugentraining
Door Jurgen Claassen...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Dementie levert veel vragen op. Niet alleen bij de patiënt, maar ook bij partner en kinderen. Wat kan ik doen om verergering te voorkomen of af te remmen? Is het erfelijk? Helpt het om geheugentraini... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Alles wat je moet weten over je baby van 0 tot 12 maanden
Door Christine Vanhole...
| Ingenaaid boek
€ 29,99
Het complete naslagwerk over het eerste levensjaar, samengesteld door Mama Baas en een team van specialisten onder leiding van prof. dr. Christine Vanhole.Recent wetenschappelijk onderzoek bevestigt h... Meer
Boek Niet Op Voorraad
De biologie van het beste en het slechtste in de mens
Door Robert M. Sapolsky...
| Ingenaaid boek
€ 49,99
Voor de lezers van Dick Swaab en Frans de Waal. In 'Gedrag' maakt Robert Sapolsky op schitterende wijze duidelijk waarom de mens handelt zoals hij handelt. Waarom zijn mensen soms zo verschrikkelijk w... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Bzoek de boek zoekengine