Verfijn deze resultaten
Verschijningsdatum :

2018

Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 0 - 10 van ongeveer 1010 voor + Datum criteria + Spanning
Door D.B. John & Jan Pieter Van der Ste...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
Twaalf jaar na de ontvoering van haar tweelingzus door Noord-Koreaanse spionnen is Jenna Williams nog steeds op zoek naar aanwijzingen of haar zus leeft. Ze probeert toegang te krijgen tot het geheimz... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Robert Bryndza...
| Ingenaaid boek
€ 10,99
Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil z... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door George R.R. Martin & Doug Wheatley...
| Gebonden boek
€ 29,99
Vuur en Bloed is het eerste deel van een tweedelige geschiedenis over het huis Targaryen van Westeros uit de boeken van Game of Thrones-auteur George R.R. Martin.Driehonderd jaar voordat Het Lied van ... Meer
Door Dan Brown & Erica Feberwee & Y...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
In Oorsprong houdt Robert Langdon zich bezig met de vragen: Waar komen wij vandaan en waar gaan wij naartoe? Het verhaal speelt zich af in Spanje: Madrid, Barcelona, Bilbao en Sevilla en zit vol moder... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jeroen Windmeijer...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Zes moorden, drie continenten, een wereldwijde cultus en een verborgen manuscriptHet anders zo rustige Leiden schrikt op wanneer de voorzitter van de plaatselijke vrijmetselaarsloge op gruwelijke wijz... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Soms zou je liever sterven
Door M.J. Arlidge & Harmien Robroch...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Nu voor 10 euro Snelheid, gruwel en een fijne plotHelen Grace is de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die motorrijdt en zich het liefst alleen door ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jeroen Windmeijer...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
<b>#1 op de <i>Amazon</i>-bestsellerlijst</b> De Dan Brown van de Lage LandenWanneer de burgemeester van Leiden het startschot wil geven voor het plaatsen van ondergrondse vuil... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door M.J. Arlidge...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Door Cilla Börjlind & Rolf Börjlind &...
| Ingenaaid boek
€ 9,99
Op een nacht vindt de dakloze Muriel een huilend meisje midden in het centrum van Stockholm. Ze heet Folami en is een vluchtelingetje. Muriel neemt het kind onder haar hoede en brengt het naar haar t... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Samantha Stroombergen...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
Een ijzersterk, spannend thrillerdebuut van een nieuw Nederlands talent In een park in Leiden doet een wandelaar een schokkende vondst: een uitgemergeld lichaam met het cijfer 5 in zijn buik gekerfd. ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Bzoek de boek zoekengine