Verfijn deze resultaten
Verschijningsdatum :

Recent

2018

Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 0 - 10 van ongeveer 857 voor + Datum criteria + Spanning
Een Holger Munch thriller
Door Samuel Bjørk & Renée Vink...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde rechercheteam Holger Munch en Mia Krüger terug! In een bergmeer wordt ee... Meer
Door M.J. Arlidge...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Het meest duistere deel van de serie tot nu toe Er waart iets dodelijks rond in het bos. Eerst moesten de wilde paarden eraan geloven. Nu zijn het onschuldige mannen en vrouwen die worden vermoord doo... Meer
Door Dan Brown & Erica Feberwee & Y...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
In Oorsprong houdt Robert Langdon zich bezig met de vragen: Waar komen wij vandaan en waar gaan wij naartoe? Het verhaal speelt zich af in Spanje: Madrid, Barcelona, Bilbao en Sevilla en zit vol moder... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door George R.R. Martin & Doug Wheatley...
| Gebonden boek
€ 29,99
Vuur en Bloed is het eerste deel van een tweedelige geschiedenis over het huis Targaryen van Westeros uit de boeken van Game of Thrones-auteur George R.R. Martin.Driehonderd jaar voordat Het Lied van ... Meer
Door Michael Connelly...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
Michael Connelly is onovertroffen in het vlijmscherp neerzetten van geloofwaardige personages, en Harry Bosch spant de kroon Als er iets is waar Harry Bosch niet tegen kan, is het een onopgeloste zaa... Meer
Door Nathalie Pagie...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
IJskoude winterthriller van eigen bodem! Casa Familia won de Thrillzone Award voor Beste Nederlandstalige Thriller 2017 De brute ontvoering van mediamagnaat Berndt Müller zet heel Zweden op zijn ko... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door George R.R. Martin & Doug Wheatley...
| Gebonden boek
€ 29,95
Set 300 years before the events in A Song of Ice and Fire, Fire and Blood is the definitive history of the Targaryens in Westeros as told by Archmaester Gyldayn, and chronicles the conquest that unite... Meer
Door Lee Child & Jan Pott...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
In Verleden tijd, de 23ste Jack Reacher-thriller van Lee Child, gaat Jack Reacher op een avontuurlijke zoektocht naar zijn verleden.Jack Reacher, de eeuwige zwerver, bevindt zich toevallig in een klei... Meer
Door Robert Bryndza...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil z... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Clare Mackintosh & Kris Eikelenboo...
| Gebonden boek
€ 13,99
Boek Niet Op Voorraad
Bzoek de boek zoekengine