Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 70 - 80 van ongeveer 957 voor + Prijs criteria + Spanning + Literaire fictie
Door Lidewij Martens...
| Ingenaaid boek
€ 7,50
Lin moet altijd schipperen: tussen haar functie als rechercheur in de regio Rijnmond en haar officieuze rol als ordebewaker op Steigereiland: een kleine gemeenschap van woonbootbewoners waar zij al he... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Lisa Gardner & Els Franci...
| Ingenaaid boek
€ 7,99
Vijf jaar nadat Flora Dane bevrijd is uit handen van de man die haar maandenlang in een kist gevangen hield, wordt ze beschuldigd van moord.<br>D.D. Warren doet onderzoek naar de zaak en komt er... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Josh Malerman & Erik De Vries...
| Ingenaaid boek
€ 9,99
Aanvankelijk negeerden de mensen de bizarre getuigenissen op het nieuws. Maar er kwamen er steeds meer en ze kwamen van steeds dichter bij huis. Algauw hoorden we dat het bij ons op straat gebeurde, o... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Clare Mackintosh & Els Franci-Ekel...
| Ingenaaid boek
€ 7,99
‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci French<br><br>Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, geb... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Lars Kepler & Tineke Jorissen-Wedz...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Hij had gezworen nooit meer iemand onder hypnose te brengen. <br>Nu breekt hij zijn belofte om levens te redden, maar zet daarmee zijn eigen leven op het spel.<br><br>Tien jaar geled... Meer
Boek Niet Op Voorraad
literaire thriller
Door Linda Van Rijn...
| Ingenaaid boek
€ 6,00
Door de crisis zit de jaarlijkse vakantie naar Spanje er dit jaar niet in voor Jan en Anouk. De meubelwinkels waarvan Jan eigenaar is draaien minder goed en een luxe vakantievilla kunnen ze nu niet be... Meer
Boek Niet Op Voorraad
literaire thriller
Door Gunnar Staalesen & Annemarie Smit...
| Ingenaaid boek
€ 6,00
Varg Veum is privédetective in het Noorse Bergen. Hij heeft een groot rechtvaardigheidsgevoel, is opportunistisch en anti-autoritair. Als Veum eenmaal aan een opdracht begint, ontdekt hij vaak het en... Meer
Boek Niet Op Voorraad
een Rönning & Stilton-thriller
Door Cilla Börjlind & Rolf Börjlind &...
| Ingenaaid boek
€ 9,99
'Cilla en Rolf Börjlind hebben weer een fraaie thriller afgeleverd, vol onverwachte wendingen en met een voorbeeldige plot, maar vooral met een aantal hoofdpersonen waar je niet gauw genoeg van krijg... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Tony Schumacher & Gerard Suurmeije...
| Ingenaaid boek
€ 7,50
Boek Niet Op Voorraad
Door Sophie Hannah & Anna Livestro...
| Ingenaaid boek
€ 4,99
Boek Niet Op Voorraad
Bzoek de boek zoekengine