Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 0 - 10 van ongeveer 1043 voor + Prijs criteria + Spanning
Door Peter Römer...
| Ingenaaid boek
€ 9,99
Deel 83 in de Baantjer-serie, met in de hoofdrol rechercheur De Cock en zijn assistent Vledder van bureau Warmoesstraat in Amsterdam.<br><br><br><br> De Cock is door zijn rug g... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jeroen Windmeijer...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
<b>#1 op de <i>Amazon</i>-bestsellerlijst</b> De Dan Brown van de Lage LandenWanneer de burgemeester van Leiden het startschot wil geven voor het plaatsen van ondergrondse vuil... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Cilla Börjlind & Rolf Börjlind &...
| Ingenaaid boek
€ 9,99
Boek Niet Op Voorraad
Soms zou je liever sterven
Door M.J. Arlidge & Harmien Robroch...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Door John Grisham & Jolanda Te Lindert...
| Ingenaaid boek
€ 9,99
Boek Niet Op Voorraad
Door B.A. Paris & Ireen Niessen...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
BA Paris schreef met Gebroken een waardige opvolger van Achter gesloten deuren. Paris is een auteur van wereldformaat en met Gebroken bevestigt ze haar status als de ‘queen of domestic crime’!Het ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Robert Bryndza...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil z... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Daniel Cole & Roelof Posthuma...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid t... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Paula Hawkins & Miebeth van Horn...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
VN Thriller van het jaar 2015<br><br>Rachel neemt elke ochtend dezelfde trein. Elke dag hobbelt ze over het spoor, langs een rij charmante huizen in een buitenwijk van Londen, en stopt daa... Meer
Boek Niet Op Voorraad
literaire thriller
Door Linda Van Rijn...
| Ingenaaid boek
€ 5,00
Boek Niet Op Voorraad
Bzoek de boek zoekengine