Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 0 - 10 van ongeveer 996 voor + Prijs criteria + Spanning
Door Philip Kerr...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Voor de lezers van John Le Carré en Robert Harris Als de doden niet herrijzen was VN-thriller van het jaar Berlijn 1934. De nazi’s zijn anderhalf jaar aan de macht en de stad bereidt zich voor op ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Philip Kerr...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
De een van de ander werd door de Volkskrant en NRC Handelsblad uitgeroepen tot beste thriller van het jaar Liefhebbers van John Le Carré en Robert Harris houden ook van Philip Kerr München, 1949: ee... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jussi Adler-Olsen...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Afdeling Q werkt aan de oplossing van een reeks mysterieuze branden, maar krijgt dan de melding van Schotse collega’s dat ze een flesje hebben gevonden. Dit bevat een stukje papier dat met bloed is ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jussi Adler-Olsen...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
In 1987 worden de verminkte lichamen van een broer en zus gevonden in een zomerhuisje in de buurt van Rørvig, in Noord-Seeland. Uit het politieonderzoek blijkt dat de dader gezocht moet worden binnen... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jussi Adler-Olsen...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Naar aanleiding van een gewelddadige overval op een bordeelhoudster in Kopenhagen duikt Rose, de eigenzinnige assistente van brigadier Carl Mørck, op de kwestie van een jaren geleden verdwenen prosti... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jussi Adler-Olsen & Kor de Vries...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Wanneer rechercheur Carl Mørck tijdens zijn hazenslaapje in de kelder op het politiebureau in Kopenhagen wordt gebeld door een collega op het eiland Bornholm die hem een oude, onopgeloste zaak in de ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jussi Adler-Olsen...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Op een prachtige winterdag verdwijnt de jonge linkse politica Merete Lynggaard zonder een spoor achter te laten. De media duiken op het verhaal en suggereren van alles: van moord en zelfmoord tot een ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door La Plante, Lynda...
| Ingenaaid boek
€ 9,95
Prime Suspect meets Ashes to Ashes as we see Jane Tennison starting out on her police career . . .The fourth in the Sunday Times bestselling Jane Tennison thrillers, MURDER MILE is set at the height o... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jussi Adler-Olsen & Kar de Vries...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
De Serie Q van Jussi Adler-Olsen bereikt keer op keer de internationale bestsellerlijsten. Het Marco-effect, het nieuwste deel, is misschien wel de spannendste thriller van de afgelopen tien jaar.Marc... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Isabel Ashdown & Iris Bol & Ma...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Psychologische thriller over vriendschap, duistere geheimen en verraad Achttien jaar geleden zei Martha haar beste vriendin Juliet Sherman gedag op een donker weggetje langs een rivier in de Londense... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Bzoek de boek zoekengine