Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 0 - 10 van ongeveer 954 voor + Prijs criteria + Spanning
Een Holger Munch thriller
Door Samuel Bjørk & Renée Vink...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
In De jongen in de sneeuw van Samuel Bjørk, het ijzingwekkende vervolg op Ik reis alleen en De doodsvogel, keert het beroemde rechercheteam Holger Munch en Mia Krüger terug! In een bergmeer wordt ee... Meer
Door J.D. Barker & Jan Pott...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
IJzingwekkend boek van een groot nieuw thrillertalent, voor de fans van Robert Bryndza en M.J. Arlidge De film- en televisierechten zijn verkocht aan de makers van Cold Case, Wall Street en The Office... Meer
Door Arnaldur Indridason & Jan Willem R...
| Ingenaaid boek
€ 12,50
Het Amerikaanse leger probeert stiekem een vliegtuigwrak te bergen op IJsland. Een jonge IJslander stuit op de operatie en verdwijnt. Vlak voor zijn verdwijning weet hij contact te leggen met zijn zus... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door M.J. Arlidge...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Het meest duistere deel van de serie tot nu toe Er waart iets dodelijks rond in het bos. Eerst moesten de wilde paarden eraan geloven. Nu zijn het onschuldige mannen en vrouwen die worden vermoord doo... Meer
Door Dan Brown & Erica Feberwee & Y...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
In Oorsprong houdt Robert Langdon zich bezig met de vragen: Waar komen wij vandaan en waar gaan wij naartoe? Het verhaal speelt zich af in Spanje: Madrid, Barcelona, Bilbao en Sevilla en zit vol moder... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door V.E. Schwab & Inge Pieters...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
Door Ingar Johnsrud & Annelies De Vroom...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Boek Niet Op Voorraad
Door Harlan Coben & Martin Jansen in de...
| Ingenaaid boek
€ 12,50
Door Philip Kerr...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
Voor de lezers van John Le Carré en Robert Harris Als de doden niet herrijzen was VN-thriller van het jaar Berlijn 1934. De nazi’s zijn anderhalf jaar aan de macht en de stad bereidt zich voor op ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
A Frieda Klein Novel
Door French, Nicci...
| Ingenaaid boek
€ 10,95
At long last, a final reckoning is coming for Frieda Klein...On a north London high street, a runaway vehicle crashes to a halt. The man in the driving seat was murdered a week earlier.On Hampstead He... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Bzoek de boek zoekengine