Verfijn deze resultaten
Genre :

Spanning

Verschijningsdatum :

2018

Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 150 - 160 van ongeveer 997 voor + Prijs criteria + Spanning + Datum criteria
de geheime oorsprong van de islam
Door Jack Van Weimar...
| Ingenaaid boek
€ 20,00
Winnaar van de Alice Indie Boek Prijs 2019!<br/>''Een geheim manuscript legt de schokkende waarheid bloot over de islam''<br/>Filiz Kara, een Leidse wetenschapster, komt in het bezit van e... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Anne Daniel...
| Ingenaaid boek
€ 19,95
Soms heb je van die dromen die je wakker houden tot je ze uitvoert...Geen sporen achterlaten, nergens mee bemoeien en nooit op eigen initiatief gevonden voorwerpen teruggeven, dat is het motto van sch... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Hélène Wagener...
| Ingenaaid boek
€ 17,95
Het woord 'dood' dringt langzaam door in mijn bewustzijn. Het wroet zich in mijn wezen en laat zien wie ik ben. Zelfreflectie spiegelt de waarheid, ik ben een moordenares! Wie wil zakenvrouw Blanche ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Donna Leon & Lilian Schreuder...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
Wanneer hij tijdens een verhoor onverwacht hardhandig uitvalt naar de verdachte, wordt commissario Guido Brunetti op verlof gestuurd. Er wordt hem opgedragen even rust te nemen, en zijn vrouw Paola st... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Sarah Dalton...
| Ingenaaid boek
€ 12,85
Elena Darcey is net zo perfect als de andere klonen, die G.E.P.’s worden genoemd. Maar toch is ze anders. Ze zit in de problemen nadat ze Mina Hart, een gezochte crimineel, uit District 14 heeft hel... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Robert Bryndza...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet Het zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een teruggetrokk... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Tony Schumacher...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten Groot-Brittannië. John Rossett, een Britse oorlogsheld en voormalige politiesergeant, we... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Bjørn Andreas Bull-Hansen...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
De internationale Viking-sensatie uit Noorwegen nu in het Nederlands Het jaar is 993. Tijdens een aanval ten oosten van Viken in Noorwegen wordt Torsteins vader wreed vermoord door de mannen van Olaf ... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door ...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Alweer het tiende deel van deze weergaloze serie Vanuit een onherbergzame streek in Italië stuurt een maffiabaas een geheime boodschap aan de president van het land. Hij wil zich aan de politie overg... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door David Hewson...
| Ingenaaid boek
€ 12,99
Nic Costa is terug! De jonge rechercheur Nic Costa moet een dubbele moord in een kerk oplossen, maar hij wordt door de Vaticaanse politie meer tegengewerkt dan geholpen. In de weken daarop wordt er no... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Bzoek de boek zoekengine