Verfijn deze resultaten
Genre :

Spanning

Verschijningsdatum :

2018

Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 20 - 30 van ongeveer 999 voor + Prijs criteria + Spanning + Datum criteria
Door Kepnes, Caroline...
| Ingenaaid boek
€ 11,95
**Soon to be a major NETFLIX series starring Elizabeth Lail (Once Upon a Time) and Penn Badgley (Gossip Girl)**'Thriller of the Year' Daily Mail 'Hypnotic and scary' Stephen KingWhen aspiring writer G... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Robert Bryndza...
| Ingenaaid boek
€ 15,99
Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het lichaam onder water zinkt snel. Het zal vele jaren stil en ongestoord bli... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door M.J. Arlidge...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
Het meest duistere deel van de serie tot nu toe Er waart iets dodelijks rond in het bos. Eerst moesten de wilde paarden eraan geloven. Nu zijn het onschuldige mannen en vrouwen die worden vermoord doo... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Lars Kepler & Edith Sybesma...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Joona Linna's grootste angst wordt waarheid,<br>Jurek Walter is terug.<br><br>In een appartement in Oslo wordt een dode man gevonden. Bij het openen van de vrieskist in zijn keuken d... Meer
Door Charles Den Tex...
| Ingenaaid boek
€ 13,99
dwarsligger 572 Charles den Tex CELBekroond met De Gouden StropHoe bestrijd je iemand die jouw identiteit gebruikt?Michael Bellicher is getuige van een raadselachtig auto-ongeluk met fatale afloop. Na... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Daniel Cole...
| Ingenaaid boek
€ 11,95
Boek Niet Op Voorraad
Door Nesbo, Jo...
| Ingenaaid boek
€ 10,95
He’s the best cop they’ve got.When a drug bust turns into a bloodbath it’s up to Inspector Macbeth and his team to clean up the mess.He’s also an ex-drug addict with a troubled past.He’s rew... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Bernie Gunther Thriller 13
Door Kerr, Philip...
| Ingenaaid boek
€ 10,95
1957, Munich. Bernie Gunther's latest move in a string of varied careers sees him working for an insurance company. It makes a kind of sense: both cops and insurance companies have a vested interest i... Meer
Door D.B. John & Jan Pieter Van der Ste...
| Ingenaaid boek
€ 20,99
Boek Niet Op Voorraad
Door Riley Sager & Roelof Posthuma...
| Ingenaaid boek
€ 20,00
Riley Sager, geprezen door Stephen King, Karin Slaughter en Lisa Gardner om de intelligente verhaalopbouw en onverwachte ontknopingen, vertelt in Mijn laatste leugen het verhaal van Emma, die voor het... Meer
Bzoek de boek zoekengine