Alle titels Zoeken in deze resultaten
Resultaten 130 - 140 van ongeveer 863 voor + Datum criteria
Door Ingar Johnsrud...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Het derde en laatste deel van de beste thrillerserie uit Noorwegen van het moment: De broederschap-trilogie Voor de lezers van Karin Slaughter, Samuel Bjørk en Jussi Adler-Olsen Hij heeft alles opgeo... Meer
Door Marcel Proust & Thérèse Cornips ...
| Ingenaaid boek
€ 15,00
<em>Op zoek naar de verloren tijd</em> is een van de grootste triomfen van de wereldliteratuur. In deze romancyclus wordt de lezer door het zintuiglijke proza van Marcel Proust gevangen in... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Finn, A. J....
| Ingenaaid boek
€ 12,95
What did she see?It’s been ten long months since Anna Fox last left her home. Ten months during which she has haunted the rooms of her old New York house like a ghost, lost in her memories, too terr... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Alexander Schimmelbusch & Kris Lau...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
‘Dé roman over deze tijd. Een Duits antwoord op Michel Houellebecqs Onderworpen.’Süddeutsche ZeitungVictor werkt als investeringsbankier in Frankfurt, maar zijn succesvolle loopbaan kan in zijn ... Meer
Door Dimitri Casteleyn...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
een zoektocht naar Stalins erfenis in het Rusland van nu
Door Hester den Boer...
| Ingenaaid boek
€ 21,99
Hester den Boer onderzoekt in ‘Onderdrukt door de verlosser’ de rol die het stalinistische verleden speelt in het Rusland van nu. Tijdens het bewind van Stalin werden miljoenen mensen in goelagkam... Meer
Boek Niet Op Voorraad
helling van lichaam en geest
Door Peter Allmend...
| Gebonden boek
€ 18,95
Wijze lessen van een genezeresPeter Allmend is nog erg jong als hij voor het eerst over de drempel van een eenvoudig huisje in Zürich stapt waar een vrouw haar roeping volgt om mensen te genezen. Hij... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Jojo Moyes & Saskia Tijsma...
| Ingenaaid boek
€ 10,00
‘Zee van verlangen’ is een heerlijke roman van Jojo Moyes, de internationaal bekende bestsellerauteur die wereldwijd doorbrak met haar romans ‘Voor jou’ (succesvol verfilmd als ‘Me Before Yo... Meer
Boek Niet Op Voorraad
Door Dav Pilkey & Tjibbe Veldkamp...
| Gebonden boek
€ 14,99
Dog Man is terug! En dat is maar goed ook, want de stad is in gevaar. De gemene kat Karel is ontsnapt uit de gevangenis. Maar dat is niet het enige probleem. Een tovenaar, een vis én een papieren dub... Meer
Door Franco Faggiani & Saskia Peterzon-...
| Ingenaaid boek
€ 19,99
De vijftigjarige Leo worstelt met het verdriet om de dood van zijn vrouw Chiara. Dan ontmoet hij Martino: een eenkennige, autistische jongen. In leeftijd en afkomst verschillen ze, maar hun zwijgzame ... Meer
Bzoek de boek zoekengine